Jsme Šárka a Pavel Theimerovi a bydlíme s našimi dvěma malými kluky ve vesničce na cestě mezi Havířovem a Brnem. Proč? Jednoduše, Šárka je z Havířova a Pavel z Brna, tak jsme udělali kompromis. Kdysi dávno Šárku napadlo, že by jednou mohla namalovalt komiks. A hned na to, o patnáct let později, se jí to vážně povedlo! Pavel ji v tom vydatně podporoval a postupně se do tvorby zapojil jako spolutvůrce. A tak zatímco Šárka vymýšlí a maluje, Pavel konstruktivně kritizuje a zabezpečuje technickou stránku komiksu.
Tvorba prvního komiksu byla nekonečná a neskutečně namáhavá, protože jsme netušili, jak se to dělá. Více si o tom můžete přečíst ZDE
Každopádně teď už jsme komiksový borci (hehe) a další komiksy se budou sypat jako na běžícím páse (hahaha).

